Samancı Group 1934 yılında beri tekstil alanında faaliyet gösteren BÜKE markasını 2003 yılında satın alarak bünyesine katmıştır. Firmamız yıllık 300 bin adet triko 150 bin adet t-shirt, sweat-shirt BÜKE markası ile üretmekte olup Üretiminin %50'sini Osmanbey ve Laleli’deki mağazaları aracılığıyla müşterilerine ulaştırmakta, kalan %50 sini ihracat etmektedir.

 

Yüksek kalite işçiliği ve ürünleri ile hazır giyim sektöründe dünya markalarıyla yarışacak konuma gelmiştir. Günümüzde BÜKE ürünlerini kendi markası ile hem yurt içinde hem de yurt dışında geniş pazarlama ağıyla müşterilerine sunmaktadır. İhracat yaptığı ülkeler arasında Rusya, Polonya, Belçika, Moroko, Kazakistan Fransa Almanya Mısır başta gelen ülkelerdendir.

 

Amaç dünya pazarında emin adımlarla geniş bir ağ oluşturmak. Bu anlamda yatırımlar yapıyor ve bu gücü arttırmak için uzun vadeli çalışmalar yürütüyoruz. Hedefimiz kalitemizden, çizgimizden ve yüksek üretim çabamızdan ödün vermeden evrensel bir düşünce, üretim ve sunumla markamızı daha ileriye taşımaktır.